Darüşşafaka’dan bayramda öğrencilere destek çağrısı

161 yıldır eğitimle yaşamları değiştiren Darüşşafaka Cemiyeti, bu bayram da eğitimin olmazsa olmaz olduğuna inananları bağış yapmaya davet ediyor. Kurban Bayramı’nda Darüşşafaka Cemiyeti0ne bağış yapan hayırseverler; annesi ve/veya babası hayatta olmayan, maddi olanakları yetersiz, 1.000’e yakın öğrencinin nitelikli eğitimle geleceğe hazırlanmasına katkı sunabilecek.

Öğrencilerinin et ihtiyacını yıl boyu yapılan adak bağışlarıyla karşıladığı için Kurban Bayramı’nda vekaleten kesimli kurban bağışı kabul edemeyen Darüşşafaka Cemiyetine, destek olmak isteyen hayırseverler, bayram bağışında bulunabiliyor.

BAYRAM HEDİYELERİ HAZIR

Ayrıca hayırseverler dilerlerse, bağış sertifikası ya da bayram hediyeleriyle Darüşşafaka’ya destek olabilir. Darüşşafaka’nın basılı ya da elektronik bağış sertifikalarıyla değer verdiklerinizin bayramını kutlayabilir; özel olarak hazırlanan kolonya, “Mutlu Bayramlar” temalı çikolatalar, termos, kanvas çanta ve özel tasarım kartpostallar ile sevdiklerinize anlamlı hediyeler sunabilirsiniz.

Bu yıl Kurban Bayram bağışı için önerilen tutar 10 bin TL olmakla birlikte hayırseverler, Darüşşafaka Cemiyetine dilediği tutarda bağış yapabiliyor. Yapılacak bağışlar, Darüşşafaka Eğitim Kurumları çatısı altında eğitim alan, 1.000’e yakın öğrencinin başta eğitim olmak üzere beslenme, barınma gibi tüm ihtiyaçlarının karşılanması için kullanılacak.

patronlardunyasi.com

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

x